Фільтр повітряний Mazda 626, MX-5, MX-6 1.8, 2.0, 2.5 92-05, виробник: JAPKO, код: 20327
- Готово до відправки
- Код: 20327
231 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 626/MX-5/MX-6 1.8/2.0/2.5 92-05,
20327 JAPKO
20327 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20327 |
| Довжина | 255.3 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 38 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5, MX-6, 626, Probe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴


