Фільтр повітряний Epica, Evanda 2.0, 2.5 02-, виробник: JAPKO, код: 20332
- Готово до відправки
- Код: 20332
278 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Epica/Evanda 2.0/2.5 02-,
20332 JAPKO
20332 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20332 |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Tiggo, Epica, Evanda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴


