Фільтр повітряний Mazda 2, Mazda 3 03-15, виробник: JAPKO, код: 20335
- Готово до відправки
- Код: 20335
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 2/Mazda 3 03-15,
20335 JAPKO
20335 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20335 |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


