Фільтр повітряний Mazda 3, 5 1.6-2.3 03-, виробник: JAPKO, код: 20337
- Готово до відправки
- Код: 20337
266 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 3/5 1.6-2.3 03-,
20337 JAPKO
20337 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20337 |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


