Фільтр повітряний Mazda 3, 6, CX-5 2.2-2.5 D 12-, виробник: JAPKO, код: 20383
- Під замовлення
- Код: 20383
Відправка з 01 травня 2026237 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.2-2.5 D 12-,
20383 JAPKO
20383 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20383 |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Galant, Ranger, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴


