Фільтр повітряний Civic VIII 1.8 05-, виробник: JAPKO, код: 20439
- Готово до відправки
- Код: 20439
247 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Civic VIII 1.8 05-,
20439 JAPKO
20439 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20439 |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴


