Фільтр повітряний Jazz 02-08, виробник: JAPKO, код: 20440
- Під замовлення
- Код: 20440
Відправка з 01 травня 2026219 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Jazz 02-08,
20440 JAPKO
20440 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20440 |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴


