Фільтр повітряний CR-V IV 2.4 4WD 12-, виробник: JAPKO, код: 20464
- Готово до відправки
- Код: 20464
274 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний CR-V IV 2.4 4WD 12-,
20464 JAPKO
20464 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20464 |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴


