Фільтр повітряний Honda CR-V III 2.4 09-12 (USA), виробник: JAPKO, код: 20468
- Під замовлення
- Код: 20468
Відправка з 30 квітня 2026262 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda CR-V III 2.4 09-12 (USA),
20468 JAPKO
20468 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20468 |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴


