Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero, Pajero Sport 2.5TD 87-, L200 2.5, 2.8TD 92-07, виробник: JAPKO, код: 20523
- Готово до відправки
- Код: 20523
536 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero/Pajero Sport 2.5TD 87-/L200 2.5/2.8TD 92-07,
20523 JAPKO
20523 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20523 |
| Висота | 196 мм |
| Зовнішній діаметр | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 88.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Rocky, L200, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴


