Фільтр повітряний Lancer 08-, Outlander II 06-, ASX 10-, виробник: JAPKO, код: 20531
- Готово до відправки
- Код: 20531
305 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lancer 08-/Outlander II 06-/ASX 10-,
20531 JAPKO
20531 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20531 |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 184.5 мм |
| Висота | 53.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴


