Сальник розподілвалу перед. Cherokee 2.5 CRD 01-08 (30x47x7), виробник: ELRING, код: 206.202
- Під замовлення
- Код: 206.202
Відправка з 01 травня 2026227 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу перед. Cherokee 2.5 CRD 01-08 (30x47x7),
206.202 ELRING
206.202 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 206.202 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 1502-2002, 1500-2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴


