Сальник клапана Ducato 2.5D, 2.8JTD, Boxer 2.8HDi, виробник: ELRING, код: 206.954
- Готово до відправки
- Код: 206.954
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Ducato 2.5D/2.8JTD/Boxer 2.8HDi,
206.954 ELRING
206.954 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 206.954 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.5 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Consul, Transit, Taunus, Orion, Scorpio, Fiesta, Granada, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴


