Фільтр повітряний Suzuki SX4 1.5-1.6 06-, виробник: JAPKO, код: 20828
- Під замовлення
- Код: 20828
Відправка з 01 травня 2026197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki SX4 1.5-1.6 06-,
20828 JAPKO
20828 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20828 |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴


