Фільтр повітряний Grand Vitara , Vitara 1.6-2.7 94-06, виробник: JAPKO, код: 20897
- Готово до відправки
- Код: 20897
230 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Grand Vitara / Vitara 1.6-2.7 94-06,
20897 JAPKO
20897 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20897 |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


