Фільтр повітряний JEEP CHEROKEE 2.0CRD 14-18, виробник: JAPKO, код: 20929
- Готово до відправки
- Код: 20929
295 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний JEEP CHEROKEE 2.0CRD 14-18,
20929 JAPKO
20929 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20929 |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


