Фільтр повітряний Dodge Avenger 2.7, 3.5i 07-, Chrysler Voyager 2.4-3.8i 00-, виробник: JAPKO, код: 20974
- Під замовлення
- Код: 20974
Відправка з 01 травня 2026249 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Dodge Avenger 2.7/3.5i 07-/Chrysler Voyager 2.4-3.8i 00-,
20974 JAPKO
20974 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20974 |
| Довжина | 237.8 мм |
| Ширина | 214.8 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Routan, Caravan, Voyager, Sebring, Grand Voyager |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


