Фільтр повітряний Pathfinder 4.0 05-, Murano 3.5 14-, виробник: JAPKO, код: 20985
- Готово до відправки
- Код: 20985
285 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Pathfinder 4.0 05-/Murano 3.5 14-,
20985 JAPKO
20985 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20985 |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Jeep, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


