Фільтр повітряний Santa Fe 2.0-2.7, Accent 1.3 94-05, виробник: JAPKO, код: 20H04
- Готово до відправки
- Код: 20H04
258 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Santa Fe 2.0-2.7/Accent 1.3 94-05,
20H04 JAPKO
20H04 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H04 |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴


