Фільтр повітряний Cerato, Elantra, Coupe 1.6-2.7 00-, виробник: JAPKO, код: 20H10
- Під замовлення
- Код: 20H10
Відправка з 01 травня 2026221 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Cerato/Elantra/Coupe 1.6-2.7 00-,
20H10 JAPKO
20H10 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H10 |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 172.5 мм |
| Висота | 41.2 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Tiburon, Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴


