Фільтр повітряний Hyundai Tucson, Kia Sportage 2.0, 2.7i, 2.0CRDi 04-, виробник: JAPKO, код: 20H12
- Готово до відправки
- Код: 20H12
222 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0/2.7i/2.0CRDi 04-,
20H12 JAPKO
20H12 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H12 |
| Довжина | 253.5 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 43.6 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Cerato, Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


