Фільтр повітряний Santa Fe II 2.2, 2.7 06-12, виробник: JAPKO, код: 20H14
- Під замовлення
- Код: 20H14
Відправка з 01 травня 2026273 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Santa Fe II 2.2/2.7 06-12,
20H14 JAPKO
20H14 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H14 |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 61 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴


