Фільтр повітряний Huyndai i30, i40, ix35, Kia Sportage 10-, виробник: JAPKO, код: 20H23
- Готово до відправки
- Код: 20H23
231 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Huyndai i30/i40/ix35/Kia Sportage 10-,
20H23 JAPKO
20H23 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H23 |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴


