Фільтр повітряний Santa Fe III 2.0-2.2 12-, виробник: JAPKO, код: 20H28
- Готово до відправки
- Код: 20H28
289 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Santa Fe III 2.0-2.2 12-,
20H28 JAPKO
20H28 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H28 |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 36 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴


