Фільтр повітряний Hyundai i10, Ceed, Elantra 1.0-1.6 11-, виробник: JAPKO, код: 20H31
- Під замовлення
- Код: 20H31
Відправка з 01 травня 2026249 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai i10/Ceed/Elantra 1.0-1.6 11-,
20H31 JAPKO
20H31 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H31 |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


