Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6, 2.0 i, D 15- , i30 1.0-1.6 T-GDI, MPI, CRDi 16-, виробник: JAPKO, код: 20H39
- Готово до відправки
- Код: 20H39
239 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6/2.0 i/D 15- / i30 1.0-1.6 T-GDI/MPI/CRDi 16-,
20H39 JAPKO
20H39 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20H39 |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 53 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴


