Фільтр повітряний Sorento 2.4-3.5 02-, виробник: JAPKO, код: 20K10
- Готово до відправки
- Код: 20K10
273 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Sorento 2.4-3.5 02-,
20K10 JAPKO
20K10 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K10 |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 238.6 мм |
| Висота | 32.4 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴


