Фільтр повітряний Hyundai I30, Ceed 07-, виробник: JAPKO, код: 20K21
- Готово до відправки
- Код: 20K21
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai I30/Ceed 07-,
20K21 JAPKO
20K21 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K21 |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴


