Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 10-12, Kia Sorento 2.4 i 09-15, виробник: JAPKO, код: 20K27
- Готово до відправки
- Код: 20K27
257 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 10-12/ Kia Sorento 2.4 i 09-15,
20K27 JAPKO
20K27 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K27 |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sonata, Sorento, Optima, Grandeur |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴


