Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe, Kia Sorento 09-, виробник: JAPKO, код: 20K28
- Під замовлення
- Код: 20K28
Відправка з 01 травня 2026269 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 09-,
20K28 JAPKO
20K28 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K28 |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴


