Фільтр повітряний Hyundai Sonata, Kia Optima 2.0, 2.4 10-, виробник: JAPKO, код: 20K34
- Під замовлення
- Код: 20K34
Відправка з 01 травня 2026277 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Sonata/Kia Optima 2.0/2.4 10-,
20K34 JAPKO
20K34 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K34 |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 201 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


