Фільтр повітряний Hyundai Tucson, Kia Sportage 1.6GDi, 2.0 15-, виробник: JAPKO, код: 20K36
- Готово до відправки
- Код: 20K36
332 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 1.6GDi/2.0 15-,
20K36 JAPKO
20K36 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K36 |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴


