Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0 14-, Kia Optima 15-, виробник: JAPKO, код: 20K39
- Під замовлення
- Код: 20K39
Відправка з 30 квітня 2026315 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0 14-/Kia Optima 15-,
20K39 JAPKO
20K39 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20K39 |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴


