Фільтр повітряний Matiz 0.8-1.0 98-, виробник: JAPKO, код: 20W02
- Готово до відправки
- Код: 20W02
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Matiz 0.8-1.0 98-,
20W02 JAPKO
20W02 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20W02 |
| Довжина | 203.5 мм |
| Ширина | 190.5 мм |
| Висота | 35.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


