Фільтр повітряний Captiva 2.0-3.2 06-, виробник: JAPKO, код: 20W08
- Готово до відправки
- Код: 20W08
332 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Captiva 2.0-3.2 06-,
20W08 JAPKO
20W08 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20W08 |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴


