Фільтр повітряний Chevrolet Aveo (T300) 1.2-1.6D 11-, виробник: JAPKO, код: 20W14
- Готово до відправки
- Код: 20W14
266 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo (T300) 1.2-1.6D 11-,
20W14 JAPKO
20W14 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20W14 |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


