Фільтр повітряний Chevrolet Trax, Tracker, Opel Mokka 12-, виробник: JAPKO, код: 20W15
- Готово до відправки
- Код: 20W15
207 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Trax/ Tracker/ Opel Mokka 12-,
20W15 JAPKO
20W15 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 20W15 |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Mokka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


