Сальник розподільного валу Fiat Fiorino, Regata, Ritmo 1.0-1.9 84- (30x52x7), виробник: ELRING, код: 212.458
- Готово до відправки
- Код: 212.458
156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Fiat Fiorino/Regata/Ritmo 1.0-1.9 84- (30x52x7),
212.458 ELRING
212.458 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 212.458 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Seat, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Argenta, Ronda, 124, Regata, 242, Ritmo, Ibiza, Yugo, 132, Fiorino, 128, 131, X 1/9, Uno, 101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴


