Прокладка головки Citroen Jumper , Fiat Ducato , Peugeot Boxer 2.0 i 94- (1.25mm), виробник: ELRING, код: 219.071
- Готово до відправки
- Код: 219.071
1 025 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Citroen Jumper / Fiat Ducato / Peugeot Boxer 2.0 i 94- (1.25mm),
219.071 ELRING
219.071 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 219.071 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.25 мм |
| Товщина після затягування | 1.25 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Boxer, Ducato, ZX, 306, Jumper, 405, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴


