Прокладка головки Ford Mondeo, Transit 2.3i 06-15 , Mazda 3, 6 2.0, 2.3i 02-13 (0.4 mm), виробник: ELRING, код: 226.220
- Під замовлення
- Код: 226.220
Відправка з 01 травня 20261 713 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Ford Mondeo/Transit 2.3i 06-15 / Mazda 3/6 2.0/2.3i 02-13 (0.4 mm),
226.220 ELRING
226.220 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 226.220 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.4 мм |
| Товщина після затягування | 0.4 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Himiko, 3, Transit, MX-5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 713 ₴


