Прокладка головки T5, Passat B5, Golf IV, Octavia 2.0i 98-, виробник: ELRING, код: 235.831
- Під замовлення
- Код: 235.831
Відправка з 01 травня 20261 693 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки T5/Passat B5/Golf IV/Octavia 2.0i 98-,
235.831 ELRING
235.831 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 235.831 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 83.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, Cordoba, Jetta, Fabia, Octavia, New Beetle, Transporter, Multivan, Golf, Passat, Alhambra, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 ₴


