Прокладка впускного колектора Caddy, Passat, Golf 1.4-2.0 99- (5x68x64mm), виробник: AJUSA, код: 24030600
- Готово до відправки
- Код: 24030600
240 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка впускного колектора Caddy/Passat/Golf 1.4-2.0 99- (5x68x64mm),
24030600 AJUSA
24030600 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24030600 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 5 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Eos, Passat, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, Rapid, Touran, A3, A4, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


