Прокладка колектора впуск Megane, Scenic 1.4 TCe 09-, виробник: AJUSA, код: 24043800
- Готово до відправки
- Код: 24043800
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора впуск Megane/Scenic 1.4 TCe 09-,
24043800 AJUSA
24043800 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24043800 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 6 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


