Сальник 40x55x8 КПП MB, BMW задній, виробник: ELRING, код: 242.993
- Готово до відправки
- Код: 242.993
246 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x55x8 КПП MB/BMW задній,
242.993 ELRING
242.993 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 242.993 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, 6, Z1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴


