Сальник 21.9x40x8 валу КПП перед LT>95, виробник: ELRING, код: 244.040
- Під замовлення
- Код: 244.040
Відправка з 02 травня 2026188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 21.9x40x8 валу КПП перед LT>95,
244.040 ELRING
244.040 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 244.040 |
| Внутрішній діаметр | 21.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Jetta, Scirocco, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴


