Сальник 30х18х8 куліси КПП Golf II, III, IV 1.4-2.0 -06, виробник: ELRING, код: 244.074
- Під замовлення
- Код: 244.074
Відправка з 02 травня 2026234 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 30х18х8 куліси КПП Golf II/III/IV 1.4-2.0 -06,
244.074 ELRING
244.074 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 244.074 |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Scirocco, Leon, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


