Сальник розподільного валу Hyundai Elantra, Sonata, Mitsubishi Lancer, Colt 89-06 (25x35x6), виробник: ELRING, код: 247.260
- Готово до відправки
- Код: 247.260
200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Hyundai Elantra/Sonata/Mitsubishi Lancer/Colt 89-06 (25x35x6),
247.260 ELRING
247.260 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 247.260 |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Groz, Proton, Hyundai, BYD, Chery, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bongo, Sonata, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, M6, S6, L 300, L200, Persona 400, L400, Marcia, Wira, Lancer, Porter, Pregio, Carisma, Haval 6, K2500, Terracan, V5 MPV, Haval H3, Tiggo, Galant, Starion, Sapporo, Grace, Colt, Grandeur, Grandis, Tredia, Delica, Galloper, H 1, Space Wagon, Space Runner, H100, Santamo, H-1 / Starex, Haval 5, Oriental Son, Wingle 5, Hover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


