Сальник колінвалу перед. Audi A3, A4, A5, A6, Q3, Q5 , VW Golf, Passat, Tiguan, T5, T6 1.8-2.0 TFSI 04- (45x6, виробник: ELRING,
- Готово до відправки
- Код: 248.300
465 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу перед. Audi A3/A4/A5/A6/Q3/Q5 / VW Golf/Passat/Tiguan/T5/T6 1.8-2.0 TFSI 04- (45x6,
248.300 ELRING
248.300 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 248.300 |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Polo, Leon, Q5, Q7, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Formentor, Multivan, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴


