Прокладка головки Transit (V184) 2.0Di, TDCi (1.1mm), виробник: ELRING, код: 265.371
- Готово до відправки
- Код: 265.371
1 615 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Transit (V184) 2.0Di/TDCi (1.1mm),
265.371 ELRING
265.371 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 265.371 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Проекція поршня від | 0.43 мм |
| Проекція поршня до | 0.52 мм |
| Діаметр | 87.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴


