Прокладка головки BMW 1, 3, 5, X3 M47 97-12 (1.65 mm), виробник: ELRING, код: 268.360
- Готово до відправки
- Код: 268.360
1 824 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки BMW 1/3/5/X3 M47 97-12 (1.65 mm),
268.360 ELRING
268.360 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 268.360 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.94 мм |
| Проекція поршня до | 1.04 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 824 ₴


